MİSYON VE VİZYONUMUZ

MİSYONUMUZ

Firmamız gayrimenkul,emlak,inşaat,turizm ve hizmet faaliyetlerini yürütmek amacıyla kurulmuştur. Yerli ve yabancı piyasadaki müşterilerin kaliteli hizmet alımı A sınıf ağlarla 7/24 AR-GE'lerin  güncel tutulmasıyla sağlanmaktadır.

Firmamız kaliteli ve uzman ekibiyle birlikte yerli ve yabancı ortaklara gereken proje, inşaat,gayrimenkul ve devlet ihaleleri konusunda geniş çapta adımlar atarak misyonunu yükseltmeyi amaçlamaktadır.

AKŞA Grup kurumsal yönetimi ve uzman ekibiyle Türkiye'nin 7 bölge 81 ilinde her imkana sahip bir marka olmuştur.

 

VİZYONUMUZ

Firmamız geniş vizyonlu ve detaylı bir planlamayla; emlak ve gayrimenkul işlemleriyle birlikte alt yapı ve güncel yazılımlarla müşteri taleplerine hızlı ve kaliteli bir hizmet verebilmek amacıyla kurulmuştur.

Uluslararası ve ikili ilişkilerimizi aktif tutarak, özellikle Ortadoğu ülkeleriyle ilgili birebir emlak,gayrimenkul,arsa ve proje konusunda güncel toplantılar yaparak iletişim halinde bulunmaktayız.

*Tüm medya ve yazılım ağlarımızı güncel tutarak soğuk satışa yönelik e-ticaret departmanının çalışma prensibini iç ve dış piyasaya göre ayrımını yapmak.

*Türkiye çapındaki projelerimizin yurt dışında tanıtımlarını yaparak, yeni ticari ve konut projelerinin tasarımı ve yatırımıyla ilgili danışmanlığı ve ortaklığını yapmak

*Türkiye çapındaki tüm inşaat projeleriyle ilgili ihalelere katılmak ve başarılı karnemizi daha iyiye taşımak

*Ticari yatırımlara yönelik iç piyasaya güvenli adımlar atarak gerekirse iç ve dış firmalarla ortaklık yapmak.

*Fuar, seminer,konferans organizasyonları yapmak ve gerektiği durumlarda katılmak.

*Uluslararası ticari projelerle, inşaat devlet projeleri, hafriyat projeleri ve bunlara gereken danışmanlığı yapmak.

*Tüm turizm hizmetleriyle ilgili müşteri memnuniyetini ön plana alarak yerli ve yabancı müşterilere (gayrimenkul,satın alma,kiralama,oto kiralama,bilet,tur paketi,öğrenci hizmetleri,sağlık,turizm,oturma) hizmetler sunmak.

*Türkiye'de ki müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için merkezi İstanbul olan şubemizi büyütmeyi hedefliyoruz

*Türk patent standartlarına uygun iç ve dış piyasada markalaşma ve üst düzeyde marketting ağlarımızı kurmak.

*Yurt dışında; yurt içi ve yurt dışı olmakla birlikle özellikle Ortadoğu ülkelerinde ticari inşaat projelerinin danışmanlığını yapmak.

*Yabancı ortaklarımızla Ortadoğu da açtığımız ofislerimiz de yurtdışı müşterilerimize daha iyi hizmet sunmayı hedefliyoruz.

*İthalat-ihracat ticaret konusunda kaliteli marketing ile ciromuzu yükseltmek.