Hakkımızda

 

AKŞA GRUP

FİRMA HAKKINDA

Firmamız AKŞA Gayrimenkul olarak 2004 yılından itibaren Karadeniz bölgesinde emlak alım-satım faaliyetlerine başlamıştır. Faaliyetlerine emlak danışmanlığı alanında devam ederken, müşteri  ilişkilerini Trabzon bölgesinde güçlü tutarak , 2012 yılında kurumsal AKŞA Grup firmasını kurmaya karar vermiştir.  2013 yılında firmamızın yönetim kurulu başkanı kararıyla Trabzon bölgesinde emlak ve gayrimenkul piyasası üzerinde coğrafi ve ekonomik araştırmalar yapılmıştır. Araştırmalarımız sonucunda AKŞA Gayrimenkul olarak firmamızın inşaat,turizm, ve ticaret alanlarında da faaliyet göstermesine karar verilmiştir.

2016 yılında yerli ve yabancı ortaklarla birlikte inşaat faaliyetlerine başlayan firmamız, yurt içi ve yurt dışı piyasasında da büyük başarılar elde etmiştir. Öncelikli Karadeniz bölgesi olmak üzere  Türkiye'nin diğer altı bölgesinde de emlak,gayrimenkul,turizm,inşaat ve danışmanlık hizmetlerine başlamıştır.

AK Global Turizm firmamız yerli ve yabancı müşterilere kaliteli ve güvenilir bir hizmet verebilmek amacıyla A sınıf bir acente olarak kurulmuştur.

Ak Global firmamız tüm bu hizmetleri sunarken müşteri memnuniyetini ve müşteri beklentilerini daha iyi karşılayabilmek adına  ISO 10002 müşteri memnuniyeti yönetim sistemini uygulamaya başlamıştır.

AKŞA Grup olarak firmamız bünyesinde bulunan yurtdışı ofislerimizle, yurtdışındaki müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için yabancı ortaklarımızla birlikte özellikle Ortadoğu bölgesinde çeşitli ofisler açtık. Bunun yanında son yıllarda gelişen ve değişen emlak ve gayrimenkul piyasasını yakından takip edebilmek ve daha iyi hizmet verebilmek adına İstanbul'da da şubemizi kurduk.

Ticaret konusunda firmamız ulusal ve uluslararası ağlarda kaliteli özgeçmişiyle birlikte büyük başarılar elde etmiştir. Ticaret ve yatırım danışmanlığı konusunda uzman ve tecrübeli personelleriyle, yerli ve yabancı müşterilere hizmete yönelik adımlar atmaktadır.

Firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, aylık ve yıllık bazda yapılan iş planlarını en iyi şekilde değerlendirerek, emlak ve gayrimenkul alanında kurumsal bir karneye sahip olmuştur.

Firmamız medya, yazılım ve e-ticaret departmanlarını kurarak yerli ve yabancı müşterilere; emlak, turizm,gayrimenkul, inşaat ve ticaret piyasalarında güncel ve çevrimiçi desteği uzman personelleriyle sağlamaktadır. Bu alanda tüm müşterilerini güncel yatırım bilgilerinden haberdar etmektedir.

AKŞA Grup uzman personeli ve nitelikli kadrosuyla sadakat ve güven ilkesi öncülüğünde hizmet vermekte olup; sektördeki başarısını bu şekilde tüm Türkiye'de daha da arttırmaktadır.

 

MİSYONUMUZ

Firmamız gayrimenkul,emlak,inşaat,turizm ve hizmet faaliyetlerini yürütmek amacıyla kurulmuştur. Yerli ve yabancı piyasadaki müşterilerin kaliteli hizmet alımı A sınıf ağlarla 7/24 AR-GE'lerin  güncel tutulmasıyla sağlanmaktadır.

Firmamız kaliteli ve uzman ekibiyle birlikte yerli ve yabancı ortaklara gereken proje, inşaat,gayrimenkul ve devlet ihaleleri konusunda geniş çapta adımlar atarak misyonunu yükseltmeyi amaçlamaktadır.

AKŞA Grup kurumsal yönetimi ve uzman ekibiyle Türkiye'nin 7 bölge 81 ilinde her imkana sahip bir marka olmuştur.

 

VİZYONUMUZ

Firmamız geniş vizyonlu ve detaylı bir planlamayla; emlak ve gayrimenkul işlemleriyle birlikte alt yapı ve güncel yazılımlarla müşteri taleplerine hızlı ve kaliteli bir hizmet verebilmek amacıyla kurulmuştur.

Uluslararası ve ikili ilişkilerimizi aktif tutarak, özellikle Ortadoğu ülkeleriyle ilgili birebir emlak,gayrimenkul,arsa ve proje konusunda güncel toplantılar yaparak iletişim halinde bulunmaktayız.

*Tüm medya ve yazılım ağlarımızı güncel tutarak soğuk satışa yönelik e-ticaret departmanının çalışma prensibini iç ve dış piyasaya göre ayrımını yapmak.

*Türkiye çapındaki projelerimizin yurt dışında tanıtımlarını yaparak, yeni ticari ve konut projelerinin tasarımı ve yatırımıyla ilgili danışmanlığı ve ortaklığını yapmak

*Türkiye çapındaki tüm inşaat projeleriyle ilgili ihalelere katılmak ve başarılı karnemizi daha iyiye taşımak

*Ticari yatırımlara yönelik iç piyasaya güvenli adımlar atarak gerekirse iç ve dış firmalarla ortaklık yapmak.

*Fuar, seminer,konferans organizasyonları yapmak ve gerektiği durumlarda katılmak.

*Uluslararası ticari projelerle, inşaat devlet projeleri, hafriyat projeleri ve bunlara gereken danışmanlığı yapmak.

*Tüm turizm hizmetleriyle ilgili müşteri memnuniyetini ön plana alarak yerli ve yabancı müşterilere (gayrimenkul,satın alma,kiralama,oto kiralama,bilet,tur paketi,öğrenci hizmetleri,sağlık,turizm,oturma) hizmetler sunmak.

*Türkiye'de ki müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için merkezi İstanbul olan şubemizi büyütmeyi hedefliyoruz

*Türk patent standartlarına uygun iç ve dış piyasada markalaşma ve üst düzeyde marketting ağlarımızı kurmak.

*Yurt dışında; yurt içi ve yurt dışı olmakla birlikle özellikle Ortadoğu ülkelerinde ticari inşaat projelerinin danışmanlığını yapmak.

*Yabancı ortaklarımızla Ortadoğu da açtığımız ofislerimiz de yurtdışı müşterilerimize daha iyi hizmet sunmayı hedefliyoruz.

*İthalat-ihracat ticaret konusunda kaliteli marketing ile ciromuzu yükseltmek.